GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 8001573
nr 800 1573
Vas
1800-tal, Kina, höjd: 24
Kondition: Fotnagg
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 7 januari 2013
kl 17:16:52
1.600 kr
2.000 kr
2.600 kr